Online rezervace

Pro rezervaci ubytování prosím vyplňte následující formulář. Rezervaci Vám potvrdíme do 48 hodin od odeslání. Pokud byste si chtěli dostupnost ověřit rychleji, zavolejte prosím na telefon +420 737 216 040 a rezervaci potvrdíme okamžitě.

Při rezervaci ubytování v týpí déle než týden před příjezdem budeme požadovat předplatbu formou bankovního převodu v plné výši. (více o podmínkách si můžete přečíst dole pod formulářem)

Více informací obdržíte v potvrzovacím e-mailu.

Podmínky ubytování:

Záloha za pobyt:

Za ubytování musí být bankovním převodem na účet ubytovatele uhrazena záloha v plné výši ceny objednaného ubytování do 10 pracovních dnů od potvrzení rezervace ubytovatelem. Pokud platba nebude v dané lhůtě připsána na bankovní účet ubytovatele, vyhrazuje si ubytovatel právo na zrušení rezervace/objednávky. 

Stornopodmínky: 

Klient má právo od objednávky odstoupit bez storno poplatků – nejpozději 30 dnů před objednaným termínem nástupu. Za datum odstoupení od objednávky se považuje den doručení (písemně, nebo e-mailem). Při odstoupení od potvrzené objednávky po uvedené lhůtě, má ubytovatel právo na stornovací poplatek ve výši již zaplacené zálohy. V případě rezervace bez zálohy je klient povinen zaplatit storno poplatek ve výši 30% z celkové ceny za objednané ubytování. Storno poplatky se nevztahují v případě, že za sebe klient zajistí náhradu. V případě že host nastoupí po smluveném termínu, nebo nastoupí méně osob, hradí celý rezervovaný pobyt.